Monolit-IT - kariera

Naszym największym potencjałem są ludzie. To dzięki nim - znakomitym specjalistom i ciekawym osobowościom, świadczymy najwyższej klasy usługi IT.

Dlatego przykładamy wielką wagę do rozwoju naszych pracowników, zapewniając im przyjazne środowisko pracy, szkolenia i możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach. To od ich umiejętności i kreatywności zależy powodzenie złożonych, realizowanych przez nas projektów. Wielkie znaczenie ma dla nas współpraca i zrozumienie w zespole. Zależy nam, aby komunikacja wewnątrz firmy była ciągła, przejrzysta, a przede wszystkim efektywna.

Nie pracujemy według utartych schematów. Jesteśmy otwarci na świeże pomysły i nowatorskie projekty. Tworzymy środowisko pracy pozwalające na realizację ambitnych zadań, jednocześnie zapewniając wsparcie oraz możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Pracujemy zespołowo, ale każdy projekt traktujemy indywidualnie. Dajemy to, czego wymagają od nas Klienci oraz szybko zmieniający się rynek nowych technologii.

Zależy nam na dobrej atmosferze w pracy dlatego staramy się aby wdrożenie nowo zatrudnionych pracowników w obowiązki służbowe było sprawne i bezstresowe. Pracownicy mają możliwość dogłębnego poznania organizacji, jej struktury, kultury korporacyjnej i zasad działania. Zależy nam na stworzeniu nowo zatrudnionym pracownikom przyjaznego środowiska pracy, w którym poczują się komfortowo i bezpiecznie.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której siłą i najwyższą wartością są jej pracownicy.

Programista

Miejsce pracy – preferowana Warszawa, możliwa – Gdynia

Wymagania:

Mile widziana wiedza z zakresu SharePoint Server 2007/2010/2013, WSS, Foundation - Tworzenie workflow, tworzenie formularzy, Implementacja szablonów, znajomość praktycznych zasad programowania i projektowania aplikacji webowych, integracja z systemami zewnętrznymi.

Praca na etat, na część etatu, na zlecenie, w biurze albo zdalna.

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV na adres: praca_waw@monolit-it.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych przeze mnie w aplikacji na ofertę pracy przez Monolit IT Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia aktualnego jak i przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”

Niniejszym informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Monolit IT Sp. z o.o. W przypadku przetwarzania danych osobowych na potrzeby aktualnych jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych informujemy, że Monolit IT Sp. z o.o. będzie administratorem danych osobowych. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania albo usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Regionalny Manager Sprzedaży

Miejsce pracy - Gdynia

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV na adres: praca@monolit-it.pl

Blog technologiczny Monolit IT

W Monolit IT chętnie dzielimy się wiedzą z zakresu technologii, rozwiązań IT, programowania, projektów czy budowy infrastruktury informatycznej. Naszego bloga piszemy sami. Macie wiedzę z pierwszej ręki od naszych inżynierów i wdrożeniowców z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy!

czytaj więcej

kontakt

Z naszą wiedzą i doświadczeniem tworzymy profesjonalne i niezawodne rozwiązania IT.

Monolit IT Sp z o.o. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000280291 NIP: 958-155-93-85 REGON: 220431534 Wysokość kapitału zakładowego: 50 500 PLN

Monolit IT Sp. z o.o.
81-341 Gdynia
ul. Warsztatowa 12

tel: +48 58 763 30 00
fax: +48 58 763 30 10
e-mail: biuro@monolit-it.pl

Mapa Serwisu
Projekty Unijne